Historia

Home / O nas / Historia

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Mobilex. Od roku 1999 Mobilex stara się pomagać, doradzać i dobierać najlepszy sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych. Naszą dewizą stało się wyznaczanie nowych standardów technicznych i jakościowych na Polskim rynku. Dlatego jako wyłączny importer a także poducent, reprezentujemy wielu znanych i cenionych na całym świecie wytwórców. W ciągu tych lat udało nam się dzięki profesjonalizmowi i dbałości o klienta osiągnąć pozycję jednego z wiodących dystrybutorów branży rehabilitacyjnej w Polsce.

Od początku koncentrowaliśmy się przede wszystkim na ofercie dla osób z różnego rodzaju uszkodzeniami narządu ruchu: wózkach inwalidzkich, parapodiach, urządzeniach do likwidacji barier architektonicznych itp., ale poszerzyliśmy zakres naszej działalności. Ze względu na liczne zapytania o inny asortyment zrodziła się idea dotarcia do szerszej grupy osób (nie tylko niepełnosprawnych) potrzebujących sprzętu rehabilitacyjnego. Posiadamy w ofercie szereg produktów skierowanych właściwie do każdego, bo czyż nie jest tak, że każdy z nas czasem musi zrobić coś by poczuć się lepiej?

Aktualnie możemy realizować wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia z terenu całej Polski.

Wszystkie oferowane przez nas wyroby spełniają wymogi stawiane przez Polskie i Unijne prawo dotyczące wyrobów medycznych. Na stanowiskach doradców handlowych zatrudniamy wykwalifikowanych rehabilitantów i fizjoterapeutów. Współpracujemy też z lekarzami i rehabilitantami, specjalistami schorzeń narządu ruchu.

Bardzo ważnym elementem naszej pracy stał się także serwis sprzętu rehabilitacyjnego. Wiemy jak często wiele osób jest zagubionych i bezradnych wobec sytuacji popsutego sprzętu rehabilitacyjnego. Cokolwiek się wydarzy – Serwis Mobilex zapewni Państwu wsparcie w każdej sytuacji. Od chwili rozpoczęcia współpracy z Mobilex, mogą Państwo korzystać z szerokiego pakietu oferowanych przez nas usług serwisowych. Zapraszamy do korzystania z kompleksowego, nowoczesnego SERWISU sprzętu rehabilitacyjnego, gwarantującego wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Z nasza wiedzą i 10 letnim doświadczeniem, postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania
serwis@mobilex.pl

Firma Mobilex to laureat nagród takich jak np.: Złota statuetka IX Targów Rehabilitacja w Łodzi, Nagroda Główna X Targów Rehabilitacja i Nagroda XI Targów Rehabilitacja za najlepszy sposób prezentacji ekspozycji targowej, I miejsce na IX Ogólnopolskiej Konferencji medycyny paliatywnej HOSPICJUM 2009. Miło nam również poinformować że firma Mobilex znalazła się w prestiżowym gronie diamentów Forbesa 2009 i 2010. Potwierdza to naszą wiarygodność i daje świadectwo że Mobilex to stabilna, dobrze zarządzana firma, z którą zawsze warto współpracować.

Ważnym dla nas potwierdzeniem słuszności naszych działań są liczne podziękowania od zadowolonych klientów, którzy dzięki nam naprawdę mogą więcej.

Bo Mobilex daje pełnię możliwości

ANETA FENDORF
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce firm:

Katalog Mobilex w PDFPOBIERZ KATALOG MOBILEX (PDF)